Ergolines

0b0f4df6770bf78a6529543d (9)

ERGOLINES oferuje mieszadła elektromagnetyczne oraz aparaturę sterujacą dzięki którym stara się zagwarantować doskonałość w ciagłym odlewaniu. Celem produktów Ergolines jest zminimalizowanie segregacji węgla, niższa ingerencja, eliminowanie porów i pęcherzyków, lepsze przenoszenie ciepła, zmniejszanie pęknięć i ogólna zwiększona jakość powierzchni.

EMS Elektromagnetic stirrer

Mieszadło EMS

Mieszadło elektromagnetyczne stosuje się w procesie odlewania ciągłego do poprawy jakości produktu i zwiększenia produkcji stali. Zgodnie ze stanowiskiem wzdłuż nici odlewniczej i efektów metalurgicznych, mieszadła można sklasyfikować formy, nici i końcowe mieszadła. Korzyści uzyskane za pomocą jednego lub więcej EMS w połączeniu obejmują powierzchnię, jakość wewnętrzną i środkowej solidności jak segregacja i porowatości.

VSD vibrational slag carryover detection systems

System VSD

System wczesnego wykrycia żużla przenoszonego z kadzi do kadzi pośredniej, umożliwia operatorowi lub automatycznemu systemowi sterowania, zachować czystość stali w kadzi pośredniej.

PTC powder hickness measurement and control system for billet and bloom casters

System PTC

Głównym zadaniem wdrożenie tego automatyzmu jest pomiar grubości proszku w ciekłej kąpieli w czasie rzeczywistym. W połączeniu z jednym czujnikiem poziomu radioaktywnego lub układu optycznego, działających w charakterze głównego urządzenia kontrolującego poziom, system PTC może zagwarantować kontrolę grubości proszku na kęsów.

OPI mould oscillation monitoring system and oscillator checker

OPI

W każdym procesie odlewania ciągłego, stale utrzymuje się drgania za pomocą tabeli oscylacji; Ułatwia to przepływ stali pozwala na uniknięcie przyklejania do wewnętrznych ścian. Dokładny pomiar 3D trajektorii przestrzennej formy jest bardzo pomocny aby można było wcześniej przewidzieć sytuacje, w których układ tabeli oscylacji wymaga konserwacji. 

MTM-BPS mould thermal monitoring and breakout system

System MTM / BPS

System MTM / BPS przeprowadza monitorowanie w czasie rzeczywistym i analizy mapy temperatury ścian formy za pomocą matrycy o wysokiej dokładności termopary typu K.

MPF automatic mould powder feedersystem for billet bloom and slab casters

MPF

Utrzymuje stałą grubość proszku w formie, pozwala uniknąć wahania poziomu, w celu poprawy jakości stali utrzymując stały przepływ ciepła smarującego warstwę proszku. Automatyczny system podawania Mould Powder - MPF jest przeznaczony do pracy w dowolnej części odlewu i formy odlewniczej (szczap, kwiatach i płyty).

MFM portable EMS gauss meter probes ergolines
ILD electromagnetic mould level measurement and control system for billet and bloom casters
EMS moving and opening stirrer movable stirrers ergolines

MFM

Ergolin oferuje przenośny przyrząd nowej generacji dla pomiarów i pełnej analizy wirującego pola magnetycznego wytwarzanego przez mieszadła EMS.

Czujnik ILD

Czujnik ILD to przetwornik indukcyjny stosowany do kontroli poziomu pleśni w kęsów i sinic w kółkach.

EMS przenoszenie i otwarcie

Dywersyfikacja produkcji oraz ciągłe dodawanie nowych odcinków odlewniczych i gatunków stali stały się potrzebą w ramach dynamicznego rynku stali.  Ergolin opracował konkretny cykl mieszadeł, które mogą być przesuwane wzdłuż linii odlewniczej, tak aby zawsze mogły być ustawione w pozycji umozliwiajacej najlepsze wyniki metalurgiczne. Mieszadło składa się z dwóch części, które mogą być otwarte przez układ pneumatyczny, tak aby ułatwić wyjęcie zarówno produktu odlewanego i drągu.


 

 

Zawór Ergolines DN 20 ST81201 4.MPF.AS0002_01
Manometr promieniowy 0-16 bar 9.FLU.0064 Ergolines
Mieszalnik Ergolines 150.ST81301 4.MPF.C10009_01 Ergolines
Zawór Ergolines DN 20 ST81201 4.MPF.C10031_01/4MPF.C10032_01 Ergolines
Czujnik ILD Ergolines
Przewód ILD-SPUe lenght 5m

 

Ergolines w Polsce
Więcej o produktach ERGOLINES na stronie www.ergolines.it

 

 

 

We are distributing our product to all the European Union countries

Don't be afraid to ask for price of products and cost of postage, email: biuro@polberis.pl